Про нас

Компанія RIVACASE® заснована в 1996 році і є одним зі світових лідерів у виробництві і дизайні чохлів і сумок для фото- та екшн-камер, ноутбуків, планшетних комп'ютерів та іншої цифрової техніки. Асортимент продукції RIVACASE® постійно оновлюється і в даний час доповнений універсальними зовнішніми акумуляторами різної ємності і зарядними пристроями, сумісними практично з усіма актуальними моделями смартфонів і планшетів.

Компанія надає першочергового значення якості. Вся наша продукція виробляється на новітньому обладнанні, з використанням високотехнологічних, передових матеріалів і найсучасніших систем багаторівневого контролю. Особлива увага приділяється не тільки розробці привабливого інноваційного дизайну виробів, а й впровадження нових технологічних рішень.

Наша продукція постійно вдосконалюється, що дозволяє компанії міцно утримувати лідируючі позиції в середньому та верхньому ціновому сегменті, пропонуючи високоякісний, високотехнологічний і стильний продукт за розумною ціною.

Базове торгове представництво RIVACASE® і основні складські потужності розташовані в самому центрі Європи, в німецькому Майнці, що дозволяє оперативно і в повному обсязі забезпечувати безперебійні поставки всім європейським покупцям. Сьогодні нашу продукцію можна зустріти на полицях магазинів більш ніж 50 країн Європи, Азії, Америки.

Зі своїми діловими партнерами ми вибудовуємо міцні і довготривалі стосунки, пропонуючи їм цілий ряд унікальних умов і програм співробітництва. Все це дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в нас і в нашому продукті - чохлах, сумках, універсальних зовнішніх акумулятор і зарядний пристрій RIVACASE®.