RIVACASE 7532 (Dark Grey)

SKU
7532 (Dark Grey)
869,00 ₴

ЕЛЕМЕНТИ ЗАХИСТУ "АНТИЗЛОДІЙ"

Ми зробили все можливе, щоб ця сумка для ноутбука була максимально надійною. Ми, на відміну від інших виробників, які зосереджені в основному на зовнішньому вигляді і естетичності своїх виробів, надаємо першорядне значення забезпеченню всебічного захисту вашого майна. Ми оснастили нашу сумку елементами захисту "антизлодій". Цей тонкий, компактний виріб має мінімальну кількість видимих ​​кишень, невидимих для злодіїв, що ускладнює непомітне проникнення в ваш рюкзак і надійно захищає ваші електронні пристрої.

ТАЄМНА ПЕРЕДНЯ КИШЕНЯ НА БЛИСКАВЦІ

Успішний день - це день, який був добре спланований. Як свідчить старе прислів'я - «Проваливши підготовку, зазнаєш невдачу». Ще на стадії проектування ми приділяємо першорядну увагу тому, щоб наші вироби робили ваш день максимально ефективним. Ми оснастили нашу сумку панеллю - органайзером для авторучок, документів і смартфона. Просто складіть ваші речі в таємну передню кишеню на блискавці і не сумнівайтеся в тому, що вони зберігаються впорядковано, в призначеному для них місці, і в абсолютній безпеці.

М'ЯКЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ НОУТБУКА

Очевидно, що деякі виробники забувають про те, що основна функція сумки для ноутбука - це безпечне, надійне зберігання і мобільність. Виробники, які використовують неміцні матеріали і конструкції, часто не беруть це до уваги. Ми оснастили нашу сумку м'яким відділенням для ноутбука з ущільненими бічними стінками і ременем, який надійно фіксує ваш ноутбук на місці, тому впевненість в тому, що, незалежно від тривалості вашої подорожі, ваше майно буде непошкоджене, принесе вам повний спокій.

ДВІ КИШЕНІ З СІТОЧКОЮ

Здебільшого люди мають не один, а кілька електронних пристроїв, адже часто потужності або функціональності одного ноутбука недостатньо для повсякденної роботи або для домашнього користування. Тому, на етапі проектування нашої сумки для ноутбука з колекції Prater, ми постаралися задовольнити потреби власника відразу кількох електронних пристроїв. Ми передбачили в нашій сумці дві сітчасті кишені для того, щоб в них можна було розмістити і надійно захистити один або навіть два планшета або смартфона, тому ви зможете безпечно перевозити в них ваше майно при щоденних поїздках на роботу і в тривалих подорожах.

ТОНКА, АЛЕ МІСТКА

Сумка для ноутбука з колекції Pater - це ідеальне співвідношення місткості та функціональності. Багато сумок для ноутбуків мають такий маленький об'єм, що в них ледь поміщаються ваші речі. І навпаки, бувають надмірно великі рюкзаки, абсолютно непрактичні, громіздкі та незручні. Наша тонка, але досить містка і легка, сумка ідеальна для перенесення всіх необхідних вам речей і аксесуарів.

ЗНІМНИЙ РЕГУЛЬОВАНИЙ НАПЛІЧНИЙ РЕМІНЬ

Люди по-різному носять свої сумки. Навіть якщо ви любите носити сумку в руках, іноді хочеться надіти її на плече. Для перенесення багажу на вокзалі або в аеропорту особливо потрібні вільні руки. Тому ми оснастили нашу сумку з колекції Prater знімним регульованим ременем через плече, який можна відкоригувати відповідно до вашого зросту та фігури. Мобільність і функціональність - це основні характеристики нашого бренду.

М'ЯКІ РУЧКИ

Ми знаємо, наскільки важливий комфорт для якісного життя і міцного здоров'я. Пройшли ті часи, коли ми носили важкі, громіздкі шкіряні портфелі з великими, незручними ручками. Зараз ми добре розуміємо, що від зручного багажу залежить і рівень комфорту, і результати роботи. Для вашої максимальної зручності, щоб не травмувалися долоні і пальці, ми оснастили нашу сумку м'якими ручками для перенесення. Завдяки цьому, ви плідно проведете свій день і зможете ефективно вирішувати поточні завдання.

ВИСОКОЯКІСНА ВОДОНЕПРОНИКНА ТКАНИНА

Ми повинні піклуватися про свої електронні пристрої. В них зберігається великий обсяг важливої ​​для нас інформації, вони стали невід'ємними супутниками нашого повсякденного життя, тому ними не можна ризикувати. Якщо вам потрібна нова сумка для ноутбука, враховуйте можливий ризик пошкодження вашого електронного пристрою в результаті намокання. Ми виготовили нашу сумку для ноутбука з високоякісної водонепроникної тканини, тому можете не хвилюватися про безпеку вашого пристрою, якщо ви раптом потрапили під дощ.

ПОДВІЙНИЙ ПУЛЛЕР НА БЛИСКАВЦІ ДЛЯ ШВИДКОГО І ЛЕГКОГО ДОСТУПУ

Слабкі пуллери на блискавках можуть підвести в будь-який момент. Блискавку з одним ненадійним пуллером, що вислизає з рук, незручно відкривати або закривати. Часто це відбувається в найнезручніший момент і може стати причиною небажаних ситуацій. Для того, щоб ви могли швидко, не витрачаючи зайвий час, відкрити сумку і дістати з неї те, що вам потрібно, ми оснастили блискавки подвійними пуллерами.

Особливості

  • Сумка для ноутбуків до 15.6" з високоякісної, водовідштовхувальної тканини
  • Основне відділення з двома кишенями-сіточками для аксесуарів та 10.1" планшета. Додатково є відділення для 15.6" ноутбука
  • Приховане переднє відділення на блискавці для зберігання візитних карток, паспорта, гаманця, смартфона
  • Подвійна блискавка для зручного доступу до пристрою
  • Зручні ручки і регульований, знімний плечовий ремінь

Характеристики

  • Вага: 0.515 кг
  • Зовнішні розміри: 420 x 310 x 65 мм
  • Внутрішній матеріал: поліестер
  • Матеріал: поліестер
  • Кишеня для ноутбука: 400 x 285 x 50 мм