RIVACASE 7614 (Navy camo)

SKU
7614 (Navy camo)
789,00 ₴

ПОЯСНА СУМКА / СУМКА-СЛІНГ В СТИЛІ МІЛІТАРІ З ЕЛЕМЕНТАМИ ДИЗАЙНУ MOLLE

Наша поясна сумка в стилі мілітарі оснащена елементами дизайну MOLLE, який використовується військовими підрозділами при виконанні бойових завдань. При бажанні, до міцних нейлонових кріплень можна пристебнути додаткові аксесуари. Це стане в нагоді в поході, екскурсії по незнайомому місту або десь за містом, на багатолюдному святі. Навіть якщо у вас немає великої потреби в цьому елементі дизайну, він, безсумнівно, виділить вас з натовпу.

ВОДОВІДШТОВХУВАЛЬНА ТКАНИНА З ПОЛІУРЕТАНОВИМ ЛАМІНУВАННЯМ

Ми повинні створювати оптимальні умови для забезпечення безбеки нашого майна. Дорогі електронні пристрої, які ми щодня носимо з собою, містять великий обсяг важливої ​​інформації, яку не можна піддавати необгрунтованому ризику. Наша поясна сумка забезпечить максимальний захист важливих документів від намокання. Ми виготовили нашу сумку з водовідштовхувальної тканини з поліуретановим ламінуванням, що надійно захищає її вміст від вологи. Таким чином, впевненість в тому, що, незалежно від погодних умов, ваші речі будуть цілі та неушкоджені, принесе вам комфорт і абсолютний спокій.

МІСТКЕ ОСНОВНЕ ВІДДІЛЕННЯ НА БЛИСКАВЦІ

Недоліком багатьох поясних сумок є відсутність раціонального співвідношення між функціональністю і місткістю. Часом красиві, стильні сумки мають настільки малий об'єм, що в них ледь поміщається все необхідне. І навпаки, місткі сумки часто громіздкі і абсолютно непрактичні. Щоб уникнути подібних проблем, наша сумка має містке основне відділення на блискавці, в якому ви зможете розмістити всі необхідні вам речі. Вона стане вашим надійним легким супутником, який завжди під рукою та ідеальним помічником у всіх починаннях.

ВНУТРІШНІ КИШЕНІ НА БЛИСКАВЦІ

Цінні речі потребують особливо дбайливого зберігання. Для того, щоб ви могли, не побоюючись, абсолютно безпечно переносити в нашій поясний сумці цінні речі, ми оснастили її спеціальною внутрішньою кишенею на блискавці, в якій можна надійно, подалі від сторонніх очей, зберігати ваші аксесуари, знаючи, що все необхідне у вас завжди під рукою.

ЗНІМНИЙ РЕМІНЕЦЬ ДЛЯ КЛЮЧІВ

Кожна людина може раптом виявити, що він втратив ключі від квартири і тепер не може потрапити до себе додому. Безсумнівно, пошуки ключів в темряві, на дні сумки, серед інших речей, в холодну, дощову погоду - це малоприємне заняття. Зрештою, весь цей довгий процес увінчається успіхом, хоча це досить проблематично, якщо ви перебуваєте десь за містом, на багатолюдному святі, або в кемпінгу. Ми оснастили цю сумку знімним ремінцем для ключів, до якого можна пристебнути ключі, потім заховати їх у сумку і не губитися в здогадах про те, де вони знаходяться. Завдяки таким незначним елементам дизайну, ви будете почувати себе організовано і упевнено.

ЗАДНЯ ТАЄМНА КИШЕНЯ

При зберіганні деяких речей або документів необхідно дотримуватися підвищеного рівня безпеки. Неприпустимо, пройшовши реєстрацію, класти паспорт і посадочний талон в кишеню, а потім постійно хвилюватися про те, що вони можуть загубитися, і вас чекатимуть великі неприємності. Тому ми оснастили нашу поясну сумку задньою таємною кишенею на блискавці, куди можна швидко покласти ці речі, не сумніваючись у тому, що вони лежать в безпечному місці, далеко від сторонніх очей.

СПЕЦІАЛЬНІ ПУЛЛЕРИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ШВИДКОГО І ЛЕГКОГО ДОСТУПУ

На нашу поясну сумку можна покластися навіть у самих екстрених ситуаціях. Неякісна сумка з поганими деталями з дешевого матеріалу непридатна для надійного захисту вашого майна. Тому ми оснастили нашу поясну сумку спеціальними пуллерами для швидкого і легкого доступу. З цими надійними пуллерами ви зможете користуватися блискавкою без додаткових запобіжних заходів, не побоюючись того, що вона зламається і вміст сумки опиниться на підлозі. Подвійні пуллери допоможуть обережно, дбайливо і впевнено розстебнути і застебнути блискавку та нададуть швидкий доступ до вмісту вашої сумки.

МІЦНІ ПРЯЖКИ

Якщо вам потрібно вмістити всі ваші речі в одну невелику, компактну сумку, то поясна сумка - це оптимальне рішення. В неї поміститься велика кількість необхідних речей, таких як смартфон, гаманець, паспорт, ключі. Якщо сумка не буде щільно і надійно закріплена на поясі, вона може впасти і, на превеликий жаль, щось з речей може загубитися. Завдяки міцній пряжці, якою оснащена наша поясна сумка, ваша подорож пройде легко і плідно.

РЕГУЛЬОВАНИЙ ПОЯСНИЙ РЕМІНЬ

Безсумнівно, дуже багато залежить від вміння людини адаптуватися до будь-яких життєвих ситуацій. Здатність пристосовуватися до нових обставин і нових вимог може істотно вплинути на ваш майбутній успіх. Користуючись поясною сумкою, ми часто стикаємося з необхідністю акліматизації в різних погодних умовах - одягти ще один светр або пальто, або ж зняти один з них або відразу обидва. Ми оснастили нашу сумку регульованим поясним ременем, який ви, якщо забажаєте, зможете легко і невимушено затягнути чи послабити, що забезпечить ідеальне користування протягом всього дня.

Особливості

 • Сумка-слінг в мілітарі стилі
 • Виконана з високоякісної, водовідштовхувальної тканини, з поліуретановим ламінуванням
 • Об'ємне основне відділення з внутрішньою кишенею на блискавці + знімний карабін для ключів
 • На задній стінці є прихована кишеня на блискавці для паспорта, гаманця
 • Регульований поясний ремінь
 • MOLLE елементи на передній частині для кріплення нічного габаритного ліхтаря

Характеристики

 • Вага: 0.2 кг
 • Зовнішні розміри: 355 x 170 x 95 мм
 • Внутрішні розміри: 320 x 165 x 90 мм
 • Внутрішній матеріал: поліестер
 • Матеріал: поліуретан, поліестер

Преса та огляди

www.smartphone.ua

Обзор RIVACASE 7614 - вместительная поясная/слинг сумка в стиле милитари

SmartPhone.ua